Akce 2009


1.-2.8.2009 - X. klubová výstava BCCCZ, Brno, rozhodčí  Ross Green- Anglie

V tyto dny se konala každoroční klubová výstava border collií. Rozhodčí byl velmi důkladný a přísný. Tuto akci jsme pojali hlavně jako setkání s našimi odchovanými štěńátky a jejich novými rodinami. Děkujeme jim, že do Brna přijeli. Štěńátka s páníky sbírala své první výstavní zkušenosti. Všichna dostala velmi pěkné posudky. Artík (Artan Heart) se krásně předvedl jak v pohybu tak v postoji a dostal známku VNMatýsek (Amatys Loony) byl jako vždy velmi veselý,  známka N. Tricolorka Arinka (Arya Lively) předvedla moc pěkný pohyb a postoj a dostala známku VN. Beruška (Auris Peri) Davida trošku potrápila s postojem, zato v pohybu byli pěkně sehraný tým, známka N. Kačenku jsem po dlouhém váhání přece jen přihlásila.Po štěňátkách jí začala zase dorůstat srst, má ji opět krásnou a hustou, ale přesto momentálně vypadá, jako poněkud krátkosrstá collie. Není tedy divu, že její známka byla dobrá. V posudku má poznámku "fena pracovního typu". 

Na této výstavě jsem také dostala možnost vystavit v mezitřídě Forsíka (Forcy Run Hardy Horde). Forsík získal známku V1, CAC! Měla jsem velkou radost. Díky Lucce a Pavlu Paslerovým. Výstavy se zúčastnili jako vždy i další odchovanci Hardy Horde. Kačenčin bráška Charlie opět exceloval - V2, res.CAC ve třídě pracovní. Další bráškové se také neztratili: Kendík VD3 a bráška Kerrýsek VD4. Výsledky dalších "Hardíků" spolu s krásnými fotkami najdete zde. Nádherné fotky opět nafotil i Michal Macháček - zde. Naše fotky najdete zde.

V neděli se konala bonitace a flyballové závody. Počasí bylo celý víkend velmi horké, naše děti spořádaly kupy nanuků, štěňátka si zadováděla v nedalekém lomu. Měli jsme spoustu času si s novými majiteli štěńátek popovídat a pomuchlovat se s "prckama". Rostou z nich šikovní, veselí, nebojácní a oddaní psí společníci. Doufáme, že se s nimi opět brzy někde setkáme.

Akce roku 2008 naleznete zde.

Akce do 11/2007 naleznete zde.